Україна і світ

Динамо програло Ромі у Лізі Європи – усе вирішив гол Довбика

Київське Динамо поступилося римській Ромі у матчі третього туру основного турніру Ліги Європи УЄФА сезону-2024/25.

Матч Рома – Динамо Київ відбувся на Стадіо Олімпіко у Римі (Італія) та завершився перемогою господарів з рахунком 1:0.

Рома – Динамо Київ: як минув матч

Єдиний гол у матчі римляни забили у першому таймі. На 23-й хвилині захисник біло-синіх Тарас Михавко у власному штрафному сфолив на Томмазо Бальданці, за що рефері нагородив українця жовтою, а у ворота Динамо призначив пенальті.

Одинадцятиметровий удар успішно реалізував форвард збірної України та гравець Роми Артем Довбик, який вийшов на гру у стартовому складі.

Перед відходом на перерву підопічні Олександра Шовковського відновили паритет у грі, але гол Назара Волошина скасували через положення поза грою.