Динамо розгромно програло Лаціо у першому турі Ліги Європи

Київське Динамо поступилося італійському Лаціо у матчі першого туру основного раунду Ліги Європи-2024/25.

Гра Динамо Київ – Лаціо відбулася на стадіоні Фолькспаркштадіон у німецькому Гамбурзі та завершилася поразкою біло-синіх з рахунком 0:3.

Динамо – Лаціо: як минув матч

Кияни досить швидко пропустили перший гол. Вже на п’ятій хвилині Булає Діа, отримав пас від Педро, увійшов у штрафний майданчик та пробив низом у правий кут воріт Георгія Бушана.

У середині першого тайму Микола Шапаренко закручував з флангу у ближній кут воріт Наполі, але ніхто з партнерів не зреагував. на це згодом відповіли римляни, але удар Лума Чауна парирував Бущан.

До розгромного рахунку номінальні гості довели у першому таймі упродовж двох хвилин. На 34-й голом відзначився нігерієць Фісайо Деле-Баширу, вколотивши м’яча у правий верхній кут біло-синіх.

А потім вже Деле-Баширу асистував Діа, який оформив дубль.

У другому таймі обидві гравці обох команд отримали по червоній картці – спершу на 72-й хвилині за грубий фол поле залишив Максим Брагару, який чотири хвилини до того замінив у грі Андрія Ярмоленка.

А ще через 10 хвилин склади зрівнялися – вилучення отримав гравець орлів Тіджані Нослін. Цікаво, що він також вийшов на заміну, але зіграв три хвилини.

Динамо – Лаціо: склади команд

• Динамо: Бущан, Дубінчак, Михавко, Себальйос, Тимчик, Бражко, Шапаренко, Піхальонок, Кабаєв, Ярмоленко, Ванат.
  • Лаціо: Проведель, Пеллегріні, Романьолі, Патрік, Марушич, Весіно, Ровелла, Педро, Деле-Башіру, Чауна, Діа.
  • Голи: Діа, 5, 35 Деле-Башіру, 34