Суспільне мовлення

30 Lviv BookForum: організатори підготували 150 заходів

1

У четвер, 5 жовтня, у Львові стартує ювілейний 30 BookForum. Основною темою фестивалю цьогоріч є — “Перепис майбутнього”. Організатори підготували для відвідувачів 150 заходів. Це дискусії, візити іноземних та українських гостей, книжковий ярмарок і Ніч поезії.

Про це повідомляють у пресслужбі Львівської міської ради.

30-й літературний фестиваль відбудеться у змішаному форматі: наживо та онлайн. Події наживо відбуватимуться біля Порохової вежі, на вулиці Підвальній, 4.

Дискусійна панель програми налічує 30 подій. Усіх охочих організатори запрошують долучитись до бесід наживо у Пороховій вежі (Львів), а також онлайн — українською на сайті Bookforum та англійською — на платформі діджитал-партнера Hay Festival (Велика Британія).

Ярмарок уперше відбудеться на новій локації — у сквері “На Валах”, що біля Порохової вежі. Для відвідувачів готують презентації нових видань, автограф-сесії українських письменників. Ярмарок триватиме 6-8 жовтня з 10:00 до 19:00.

“Порохова вежа — велична споруда, яка уособлює міцний зв’язок минулого й теперішнього, тримає оборону заради майбутнього, що ідеально корелює з цьогорічною фокусною темою “Перепис майбутнього”, — зазначають організатори.

Для юних читачів видавці та організатори створили дитячу програму. 30 Lviv BookForum триватиме з 5 жовтня до 8 жовтня.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Ознайомитись із детальною програмою 30-го Lviv BookForum можна за посиланням.


Джерело: Суспільне мовлення України

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин