Збірна Італії зіграла внічию з Бельгією, ведучи у рахунку 2:0

Збірна Італії та команда Бельгії розписали нічию у матчі третього туру Ліги націй сезону-2024/25 у дивізіоні А.

Гра Італія – Бельгія відбулася у Римі на Стадіо Олімпіко та завершилася з рахунком 2:2.

Італія – Бельгія: як минув матч

Господарі відкрили рахунок вже на першій хвилині матчу. Федеріко Дімарко отримав пас від Сандро Тоналі, добіг до лінії штрафного майданчика та відпасував на дальню стійку.

Бельгієць Максім Де Кейпер у падінні намагався перехопити м’яча, але пробив по своїх воротах – на що зреагував Кун Кастельс. Втім на добиванні першим був Андреа Камб’ясо.

На 24-й хвилині Скуадра Адзура подвоїла перевагу після точного удару Матео Ретегі, якому асистував Камб’ясо.

Під кінець першої половини зустрічі італійці залишилися в меншості, після того як вилучення отримав Лоренцо Пеллегріні за грубий фол.

Ситуацією відразу ж скористалися гості та змогли скоротити відставання. Де Кейпер отримав пас від Леандро Троссара та пробив у нижній лівий кут воріт Джанлуїджи Доннарумми.

У другому таймі на 61- й хвилині бельгійцям вдалося зрівняти – цього разу героєм епізоду став Троссар, який переправив м’яча у сітку воріт Скуадри Адзури.

В іншому матчі групи 2 дивізіону А Франція розгромила Ізраїль з рахунком 4:1.

Таким чином Італія є лідером квартету з сімома очками. На другому місці Франція (6), третьою йде Бельгія (4), а Ізраїль поки без очок.