Львівський портал

Занедбаний костел передали у власність громади на Золочівщині

Громаді у Золочівському районі через суд передали занедбаний костел, який досі мав статус безхазяйного. Про це Львівському порталу повідомили у Львівській обласній прокуратурі.

Йдеться про костелу загальною площею 156 м кв, розташований в одному зі сіл Золочівської об’єднаної територіальної громади. Його вартість оцінили у  19 млн грн, хоча судячи з фото, об’єкт перебуває у занедбаному стані – у будівлі немає даху.

Відомо, що цей костел не є пам’яткою архітектури.

«Із дня взяття на облік міською радою безхазяйного нерухомого майна минуло більше року, права на нього протягом вказаного періоду будь-які особи не заявили. А відтак таке майно підлягає передачі у комунальну власність територіальної громади», – йдеться у повідомленні.

Прокурори звернулись до суду, який задоволив їхні вимоги. Зараз костел уже передали у комунальну власність громади, про що внесено відповідні записи до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2024-05-21 16:40:40

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин