З 1 грудня на Львівщині екстрені служби можна викликати за єдиним номером 112
![](https://news.lviv-company.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/6015d49d3e63e29d-780x470.png)
Від сьогодні, 1 грудня, на Львівщині екстрені служби можна викликати за єдиним номером 112. На території області запрацював комунікаційний центр Служби.
Про це у Telegram повідомив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.
“У ці хвилини на Львівщині розпочинає роботу комунікаційний центр Служби 112.
Відтепер громадяни, які перебувають у Львівській області, зможуть викликати усі екстрені служби за єдиним номером — 112. Це дозволяє значно пришвидшити процес зʼєднання з екстреною службою та посилює комунікацію між підрозділами”, — повідомив Ігор Клименко.
Він додав, що оператори Служби, які працюють у Львові, володіють англійською, польською, чеською та турецькою мовами.
Від сьогодні виклик екстрених служб за єдиним номером 112 доступний на Вінниччині, Житомирщині, Черкащині та Чернігівщині. Наступного року таку ж лінію планують запустити у Дніпрі та Одесі.
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram
Відкриття першого комунікаційного центру Служби 112 у Києві відбулося у липні цього року.