Львівський портал

США заборонили імпорт алюмінію, міді та нікелю російського походження

Управління з контролю над іноземними активами (OFAC) Мінфіну США оголосило про заборону на імпорт алюмінію, міді та нікелю російського походження. Відповідний документ опубліковано на сайті відомства. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на Управління з контролю над іноземними активами (OFAC) Мінфіну США .

У результаті імпорт і ввезення в США алюмінію, міді та нікелю російського походження, за винятком випадків, передбачених законом або обумовлених ліцензією, забороняється.

У відомстві додали, що американським компаніям тепер заборонено проводити операції з металами російського походження, зокрема здійснювати їх експорт і реекспорт. Уточнюється, що обмеження не стосуватимуться металів із РФ, які були вироблені до 13 квітня 2024 року.

Крім того, влада США і Великої Британії вирішила обмежити використання російських алюмінію, міді та нікелю на світових біржах металів. У результаті Лондонській біржі металів (LME) і Чиказькій товарній біржі (CME) буде заборонено приймати російські метали, вироблені з 13 квітня.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2024-04-13 12:18:40

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин