Суспільне мовлення
Понад тисяча двірників прибирає вулиці Львова від снігу
![](https://news.lviv-company.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/52c361bb73feb7c9-780x470.png)
Вночі 1 грудня вулиці Львова прибирало 70 одиниць піскорозкидувачів, тракторів, навантажувачів, грейдерів, повідомляють у департаменті житлового господарства та інфраструктури. Працює понад тисяча двірників, зранку залучили тракторці й мотоблоки.
Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.
За даними департаменту житлового господарства та інфраструктури, вночі на вулицях Львова працювало шість підмітальних машин, 31 піскорозкидувач, п’ять навантажувачів, 27 тракторів та один грейдер. У всіх районах посипали дороги й мости.
Зранку на прибирання виїхали менші тракторці й підмітальні машини, також працюють двірники. Щоби вони могли посипати тротуари й зупинки, в кожному районі стоять жовті контейнери з піскосумішшю.
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram
У пресслужбі міської ради повідомили, що цього року для прибирання вулиць і доріг Львова задіяли 137 одиниць комунальної та 66 одиниць приватної техніки. Також у місті закупили 18 500 м³ піску, солі й протиожеледних реагентів.