Оляновська здобула бронзу у спортивній ходьбі на Євро-2024

У перший день чемпіонату Європи з легкої атлетики українка Людмила Оляновська виборола бронзову нагороду у змаганнях зі спортивної ходьби.

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.

Чемпіонат Європи з легкої атлетики

7 червня у Римі стартував чемпіонат Європи з легкої атлетики. Триватиме він до 12 червня.

Зараз дивляться

Від збірної України на Євро-2024 поїхали 46 спортсменів у 24 видах програми.

У перший день змагань розігрували медалі у спортивній ходьбі на 20 км. Українка Людмила Оляновська на останніх метрах дистанції виборола бронзову нагороду, а заразом виконала олімпійський норматив на Олімпіаду-2024 у Парижі.

Феєрична перемога Оляновської

Людмила Оляновська майже на самому фініші випередила іспанку Лауру Гарсію-Каро, яка вже готувалася святкувати бронзову нагороду.

У коментарі Суспільне.Спорт українська легкоатлетка зауважила, що була впевнена, що забере медаль у іспанки.

Ще за 300 метрів до фінішу Оляновська зрозуміла, що працює частіше за Лауру Гарсію-Каро.

– На 200 метрах [до фінішу] зрозуміла, що вже наблизилася, а вже на 150 метрах зрозуміла, що її дістану, – прокоментувала українка.

Щоб кваліфікуватися на Олімпійські ігри потрібно було вкластися у час 1:29:20. Результат Людмили 1:28:49. Таким чином Оляновська не просто здобула медаль, а ще поїде на Олімпіаду.

До речі, це будуть другі Ігри, в яких братиме участь Людмила Оляновська.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.