Мілан переграв Інтер 2:1: огляд футбольного матчу

Сьогодні, 22 вересня, в Італії пройшов футбольний матч п’ятого туру Серії А між командами Інтер – Мілан. Футбольний клуб Інтер поступився Мілану з рахунком 1:2 на користь підопічних тренера Паулу Фонсеки.

Команди зустрілися на стадіоні Джузеппе Меацца (Сан-Сіро) у Мілані.

Інтер – Мілан: огляд матчу

Так, на 10-й хвилині матчу Крістіан Пулішич, гравець Мілану, вдало пробив межі штрафного майданчика. Воротар Інтера Янн Зоммер не зміг відбити м’яч, як цілеспрямовано летів у лівий нижній кут воріт.

Рахунок став 0:1.

На 28-й хвилині Інтер спромігся відігратися. Так, Федеріко Дімарко, гравець Інтера, знайшов вільний простір на штрафному майданчику та забив м’яч у ворота Мілану. Таким чином рахунок зрівнявся – 1:1.

На першій хвилині нового тайму Рафаел Леау (Мілан) спробував забити гол у ворота Інтера, проте воротар Янн Зоммер виконав блискучий сейв. Згодом Тіджані Рейндерс (Мілан) також спробував вдарити у ворота суперників, але й тут Янн Зоммер відбив м’яч.

На 66-й хвилині Рефері Мауріціо Маріані дав сигнал, щоб через систему VAR перевірити, чи варто призначати 11-метровий на користь команди Мілан.