Магучіх втретє стала чемпіонкою Діамантової ліги

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх втретє поспіль стала чемпіонкою Діамантової ліги в стрибках у висоту під час змагань у Брюсселі.

Третє місце у фіналі змагань, як і під час Олімпіади у Парижі, посіла інша українська спортсменка – Ірина Геращенко.

Ярослава Магучіх знову стала чемпіоном Діамантової ліги

Це стало третьою перемогою для Ярослави, яка раніше посідала перше місце під час Діамантової ліги у Лозанні та Цюріху.

Водночас Ірина Геращенко, яка була на третій сходинці під час змагань у Швейцарії, має за плечима перемогу на турнірі в Італії.

Цього разу у фінал Діамантової ліги дві українські легкоатлетки пробились за підсумками шести етапів протягом сезону.

Крім Магучіх та Геращенко, у фінал пробились дві спорсменки з Австралії – Нікола Оліслагерс та Елеанор Паттерсон, а також віцечемпіонка Європи з Сербії Ангеліна Топич та Лія Апостоловські зі Словенії.

Загалом, у Брюсселі цьогоріч змагались шість представниць України.

Змагання Діамантової ліги 2024

На початку змагань планка для стрибків у висоту була на рівні 1.80 метра, з якої починала, зокрема, Геращенко.

Магучіх Ярослава Олексіївна одразу почала з висоти у 1.88 метра.

Висота у 1.92 метра змогла вилучити зі змагань одразу таких легкоатлеток, як Апостоловські, Топіч та Паттерсон. Українські спортсменки ці висоти подалали.

Для Геращенко висота у 1.95 метра стала кінцем змагань, оскільки вище Ірина не змогла стрибнути.

Водночас Нікола Оліслагерс та Ярослава Магучіх змагались дійшли до висоти у 2.01 метра, де українка взяла верх над австралійкою Оліслагерс.

До цього українка Магучіх, за плечима якої світові рекорди, вигравала сезони 2022 та 2023 років.