Костюк і Світоліна вийшли до третього кола US Open-2024

Дві українські тенісистки Марта Костюк та Еліна Світоліна вийшли до третього кола одиночного розряду турніру серії Grand Slam – Відкритого чемпіонату США (US Open).

Призовий фонд останнього у поточному сезоні турніру Grand Slam становить $30,329,000.

Костюк і Світоліна – в третьому колі US Open-2024

Марта Костюк у двох сетах обіграла британську тенісистку Гарріет Дарт із рахунком 7:6 (12:10), 6:1.

Зараз дивляться

Українка розпочала зустріч із двох програних подач поспіль і поступалася у рахунку 5:3. У десятому геймі, коли британка подавала на сет, Марта оформила брейк, зрівнявши рахунок. Потім спортсменки ще раз обмінялися брейками і справа дійшла до тайбрейку, який виграла українка.

Другий сет Костюк виграла розгромно 6:1, взявши три подачі суперниці та не віддавши жодної власної.

У третьому колі Костюк гратиме проти американки Емми Наварро.

Суперницею Еліни Світоліної у другому колі стала інша українка Ангеліна Калініна, яку вона здолала з рахунком 6:1, 6:2.

За матч Еліна не віддала жодної власної подачі землячці, натомість оформила чотири брейки. Загалом тенісистки провели на корті 1 годину та 19 хвилин.

Це була їхня третя очна зустріч і третя перемога Еліни. Свій наступний поєдинок на турнірі-2024 Світоліна проведе проти третьої ракетки світу та чинної чемпіонки US Open американки Коко Гофф.