Україна і світ

Дмитро Капранов помер: стали відомі подробиці останніх місяців життя Капранова

Український режисер Михайло Іллєнко розповів про останні місяці життя публіциста та громадського діяча Дмитра Капранова. Як виявилося, Капранов переніс складну операцію на відкритому серці, після якої був у комі.

Що відомо про останні місяці життя Дмитра Капранова

Іллєнко поділився, що бачився з Дмитром минулого тижня, і він був у гарному настрої. За словами режисера, півтора місяці тому Капранова прооперували, ситуація була складна, але лікарям вдалося його врятувати.

– Знав, що він пережив операцію на відкритому серці, був у комі. Все це знав, але, коли його побачив, трохи заспокоївся, бо він мав кращий вигляд, ніж до операції. Подумав: ну, слава Богу, все добре. Бо там було все дуже серйозно. Телефонував Віталію, казав, що ситуація складна, все на межі. Потім зв’язуюсь з ним, розповідає, що лікарі витягли його. Операція була невідкладна – інших варіантів не було, – сказав Михайло Іллєнко.

Після лікарні Дмитро проходив реабілітацію вдома. Іллєнко зустрівся з Капрановим у нього на роботі. Хоч публіцист і старався берегти себе, працювати він не переставав.

Зараз дивляться

– Знаєте, я не пам’ятаю, щоб він колись жалівся на якісь проблеми із здоров’ям. Капранови – це сильні бійці. В якісь роки ми на яхті ходили разом. Найсерйозніший заплив був через Чорне море, навіть у шторм потрапили. Дніпром також ходили. Багато хороших днів було спільних. З ними завжди дуже цікаво, – додав Іллєнко.

Нагадаємо, що Дмитро Капранов помер раптово вранці 16 квітня у віці 56 років. Причиною смерті стали проблеми з серцем.

Прощання з Дмитром Капрановим відбулося 18 квітня в Михайлівському соборі у Києві. Провести публіциста в останню путь прийшло понад 500 осіб. Поховали Капранова на Байковому кладовищі.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-19 14:38:33

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин