Україна і світ

Анатолій Анатоліч розповів про просування справ із ТЦК: ведучий вже пройшов ВЛК

Фото: Анатолій Анатоліч

Історія ведучого Анатолія Анатоліча з ТЦК добігає кінця. Про це розповів сам шоумен, зазначивши, що йому залишилося лише обміняти тимчасовий військовий документ на постійний.

Анатолій Анатоліч про просування справ із ТЦК

Довгий час шанувальники ведучого спостерігали за тим, як він намагався стати на військовий облік. Наразі справа зрушила, про що Анатоліч розповів в Instagram-stories. Без гумору не обійшлося, шоумен зазначив, що вся ця історія вже наче серіал, що підходить до останнього сезону.

Зараз дивляться

– Ну що, друзі? Ваш улюблений серіал Анатоліч ТЦК виходить на фінішну пряму скоро, завершальний сезон, як у серіалі Друзі. Здається, що ми вже дійсно друзі з Оболонським ТЦК. Пройшов я навіть уже ВЛК, – поділився ведучий.

Анатолій розповів, що тепер йому залишилося поїхати до Вишгорода, щоб там отримати постійний військовий документ, оскільки йому видали тимчасовий. Однак основне він уже зробив.

Нагадаємо, із січня ведучий намагався стати на військовий облік. То графік роботи не збігався, зазначений у Google, то величезні черги, які шоумен не встигав пройти.

Ба більше, не вийшло в Анатолія Анатоліча стати і в електронну чергу в ТЦК. Тоді ведучий заповнив усе необхідне і записався на певний час, але коли прийшов, йому сказали, що електронна черга не діє.

Анатолій Анатоліч, ТЦК

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-06-18 19:54:26