Україна і світ

Іспанія перемогла Францію у чоловічому футболі на Олімпіаді-2024: огляд матчу

Ввечері 9 серпня чоловіча збірна Іспанії перемогла французьку команду на Олімпійських іграх-2024 у фіналі, здобувши титул чемпіона цьогорічної Олімпіади.

Матч завершився із рахунком 5:3 на користь Іспанії.

Олімпіада-2024: матч Іспанія – Франція

Першою перевагу в матчі здобула збірна Франції, коли на 11-й хвилині півзахисник Енцо Мійо забив перший гол поєдинку. Вже на 18 хвилині французи отримали м’ча в ворота від іспанця Ферміна Лопеса.

Зараз дивляться

Примітно, що Лопес продовжив забивати на 25 хвилині, а вже на 28 хвилині гол в ворота французів оформив Алекс Баен.

Другий тайм Франція почала 1:3, але господарям пізніше вдалось відігратись: 79 хвилина відзначилась голом від Магнеса Акліуша, а на 90+3-й хвилині матчу французька збірна зробила 3:3, забивши пенальті.

Тому, вже під час овертайму, іспанець Серхіо Камельйо на 100-й хвилині забив 4-й гол для збірної. Фінальний м’яч у ворота Франції Камельйо повторив на 121 першій хвилині.

Таким чином Іспанія здобула другу перемогу в історії своєї участі на ОІ: у 2020 році в Токіо іспанці здобули срібло.

Олімпіада-2024: фінал чоловічого футболу

Результат матчу Іспанія — Франція – 5:3;

Голи: Лопес, 18, 25, Баена, 28, Камельйо, 100, 120+1 — Мійо, 11, Акліуш, 79, Матета, 90+3.