Суспільне мовлення

Олена Городна — у топ-20 масстарту-60 на юніорському чемпіонаті світу з біатлону

Як виступила українка.

В Отепя продовжується юніорський чемпіонат світу-2024 з біатлону. У четвер, 29 лютого, відбулась гонка з масовим стартом на 60 учасниць серед юніорок.

У масстарті-60 серед дівчат, який відбувся раніше, золоту медаль Україні принесла Олександра Меркушина. Натомість у гонці юніорів четверте місце посів Віталій Мандзин.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор юніорського чемпіонату світу з біатлону. Дивіться наживо усі гонки на сайті та телеканалі Суспільне Спорт.

Учасницею масстарту-60 серед юніорок у складі збірної України стала лише Олена Городна. До стартлисту гонки також потрапили Ірина Шевченко та Валерія Шейгас, однак у підсумку вони не вийшли на дистанцію.

Як пройшла гонка

• Олена Городна без промахів пройшла перший вогневий рубіж, піднявшись з 21-го на 10-те місце на виході зі стрільбища.
  • На другій “лежці” Городна заробила перше штрафне коло, однак зберегла десяту позицію з відставанням від лідерки гонки у майже 42 секунди.
  • На третьому вогневому рубежі українка заробила друге коло штрафу і опустилась за межі топ-10. А на заключній стрільбі зробила ще один промах, розпочавши останнє коло на 15-му місці. На цій позиції Городна й закінчила масстарт.
  • Переможницею гонки стала німецька біатлоністка Юлія Кінк, яка на заключному колі випередила словачку Ему Капустову і француженку Фані Бертран.

• 15. Олена Городна (Україна, 0+1+1+1) +1:06.7

Програма чемпіонату світу продовжиться естафетами серед юнаків і дівчат у п’ятницю, 1 березня.

Джерело: Суспільне мовлення України