Україна і світ

Злата Огнєвіч згадала про спробу самогубства

Співачка Злата Огнєвіч згадала, як намагалася звести рахунки з життям, наковтавшись пігулок. Артистка поділилася, що після цього багато переоцінила та працювала з психотерапевтом.

Чому Злата Огнєвіч хотіла накласти на себе руки

Огнєвіч розповіла про події, що підвели її до такого рішення у 2015 році. Вона не розкрила до кінця, що саме викликало в неї думку піти з життя. Однак зізналася, що тригером стала людина, імʼя якої співачка не назвала.

– Коли взагалі людина приходить до думки самогубства, це не стається в один день. До цього веде спочатку легка депресія, потім дуже важкий психологічний стан – на нулі, на нулі. Я, як така нульова система, яка відчувала, що я ніби поволі вмираю. Ну, і тоді мій мозок сам мені подав ідею, якщо вже все, то тоді це єдиний шлях позбавитися від болю внутрішнього, від мук душі, – прокоментувала Злата.

Відтоді минуло багато років і зараз співачка відчуває, ніби та ситуація сталася не з нею.

Зараз дивляться

– Це була не я. Це якась інша людина. Зараз я б ніколи б такого не зробила, – переконана Огнєвіч.

На щастя, кількість пігулок, які прийняла артистка виявилася недостатньою для того, щоби сталося непоправне. Після цього вона просила пробачення у Всесвіту за руйнівні думки та працювала з психотерапевтом.

Реакція рідних на спробу самогубства Злати Огнєвіч

Ніхто з рідних співачки про це не знав. Коли Огнєвіч вирішила розповісти історію на широкий загал, то написала пост в Instagram. Так про інцидент дізналася мама артистки. Вони його досі не обговорювали, проте Злата Огнєвіч зазначила, що нарешті готова до цього.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-23 09:17:58

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин