Україна і світ

Окупант Балицький розповів про примусову депортацію українців до РФ – ISW

Окупаційний губернатор Запорізької області Євген Балицький відкрито визнав, що російська влада примусово депортує громадян України, які виступають проти вторгнення Росії в Україну або ображають Росію.

Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).

В інтерв’ю від 20 лютого Балицький заявив, що російська окупаційна влада вислала велику кількість сімей… які не підтримували так звану спеціальну військову операцію або ображали Росію, російський прапор, гімн або президента Володимира Путіна.

Зараз дивляться

Балицький стверджує, що такі дії з боку українців можна кваліфікувати як воєнні злочини проти РФ. Він запевняє, що примусова депортація тільки на благо таким українським родинам, оскільки окупанти могли вдатися до більш жорстких способів, або ж їх убили б інші проросійськи налаштовані громадяни.

Балицький також заявив, що деякі сім’ї депортували силою, давши їм пляшку з водою на кордоні. А ще він сказав, що окупантам довелося ухвалити кілька надзвичайно жорстких рішень, про які він не буде говорити. Аналітики вважають, що тут він міг говорити і про страти українських громадян без суду і слідства.

Війна в Україні, Запорізька область

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-02-22 07:11:10

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин