Україна і світ

Микита Добринін назвав причину розлучення з Дашею Квітковою

Український телеведучий Микита Добринін висловився про розлучення з блогеркою Дашою Квітковою.

Добринін назвав причину розлучення з Квітковою

За словами Микити, вони з Дашею вирішили розлучитися через те, що кохання в шлюбі почало згасати. Хоч в них є спільний син Лев, ексзакохані не хотіли триматися за шлюб заради дитини.

– На жаль, не хочеться, напевно, триматися сім’єю виключно заради дитини. Хочеться бути чесними у своїх почуттях і зрозуміло, що ти не можеш любити, коли не отримуєш взаємні почуття. На жаль, інколи так складається, коли і почуття мають якийсь свій термін придатності, – сказав Микита.

Добринін зазначив, що намагався врятувати шлюб з Квітковою. Зокрема, пара повінчалася, сподіваючись, що це дасть другий подих їхнім стосункам.

Зараз дивляться

– Можливо, ми йшли вінчатися, щоб оновити, закріпити, отримати якусь нову енергію. Але якщо цієї нової енергії вже немає, на жаль, нічого не складається, – сказав телеведучий.

Микита зізнався, що ні про що не шкодує, адже тепер в нього є син Лев. До того ж він вважає Дашу чудовою мамою.

– Буду чесним, я дуже щасливий, що в Лева мама саме Даша. Я знаю, наскільки вона його любить, наскільки сильно вона вкладається. Це видно по дитині. Я ні про що не жалкую, тому що є він. І все, що відбувається в моєму житті і відбувалося в нашому житті, варте того моменту, який є зараз, – це наш син, – наголосив Добринін.

Нагадаємо, що про розлучення Микити Добриніна і Даші Квіткової стало відомо у січні минулого року.

Нещодавно Добринін зізнавався, що його серце вже не вільне і він перебуває у романтичних стосунках. Ім’я нової обраниці ведучий поки не розголошує. Тим часом Квіткову запідозрили у романі з одруженим чоловіком.

Фото: Микита Добринін, Даша Квіткова

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-15 18:06:37

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин