Україна і світ

Камалія заступилася за ексчоловіка Мохаммада Захура після чуток про її побиття

Співачка Камалія заступилася за колишнього чоловіка, пакистанського мільярдера Мохаммада Захура після чуток про її побиття.

Що Камалія сказала про колишнього чоловіка

Після того, як в мережі з’явилися фото Камалії з гематомою на обличчі та слідами крові, артистка попросила ЗМІ проявити “стриманість і обережність” щодо її ексчоловіка Захура.

– Захур – це людина неперевершеної чесності та доброти, яка стала об’єктом необґрунтованої уваги з боку певних медійних кіл. Важливо підкреслити, що Захур свідомо обмежує свою присутність у мережі і тому не має можливості відповідати на необґрунтовані звинувачення, які на нього направлені, – написала співачка в Instagram.

За словами Камалії, її колишній обранець завжди був проти переслідувань і насильства, він присвятив себе сім’ї та залишився в Україні, аби допомати армії.

Зараз дивляться

Артистка просить ЗМІ поважати приватне життя Мохаммада Захура та не вплутувати його “в непотрібні дослідження чи сенсації”.

– У разі будь-яких запитань чи побоювань, я готова стати єдиним об’єктом уваги, захищаючи Захура від будь-якої необґрунтованої уваги. Давайте надавати пріоритет чесності, співчуттю та повазі у наших розповідях, вшановуючи людей, як Захур, які втілюють ці цінності у всіх аспектах свого життя, – додала Камалія.

Раніше у мережі з’явилися фото, на яких Камалія постає з синцями та слідами крові на обличчі. Подейкували, що співачка стала жертвою домашнього насилля. Згодом Камалія вийшла на зв’язок, щоби довести, що з нею все гаразд.

Фото: Камалія

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-14 12:05:43

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин