Суспільне мовлення

“Барком-Кажани” обіграли володаря Кубка ЄКВ та продовжили боротьбу за вихід у плей-оф: таблиця

Третя поспіль перемога для української команди

Український волейбольний клуб “Барком-Кажани” здобув третю поспіль перемогу у чемпіонаті Польщі. Сталося це у поєдинку проти чинного володаря Кубка ЄКВ “Ресовії”, який команда виграла у чотирьох сетах.

Від початку 2024 року “Барком-Кажани” виграли сім з 13 матчів у чемпіонаті Польщі з волейболу. А останньою перемогою над “Норвідом” з Ченстохови (3:0 за сетами) ще й встановили новий клубний рекорд у турнірі.

Перемога над “Норвідом” також забезпечила для “Барком-Кажанів” боротьбу за вихід у плей-оф турніру. Перед матчем 27-го туру українська команда займала 11-те місце з 33 очками, тоді як від восьмого місця її відділяли шість очок.

Як минув матч “Барком-Кажанів” проти “Ресовії”?

• Суперником “Барком-Кажанів” у 27-му турі стала “Ресовія” з Ряшева, яка у сезоні 2023/24 вперше в історії стала володарем єврокубка — виграла Кубок ЄКВ. У чемпіонаті Польщі “Ресовія” перед початком гри займала четверте місце.
  • Матч проти “Ресовії” “Барком-Кажани” розпочали з поразки у першому сеті — 19:25. Однак після цього виграли два наступні — 25:20 та 25:18.
  • У четвертому сеті рахунок між командами тривалий час зберігався рівним. Однак “Барком-Кажани” результативніше провели кінцівку та здобули перемогу у партії, а разом з цим і в матчі — 25:22.
  • Найрезультативнішим гравцем матчу став Василь Тупчій, який набрав 23 очки.

Плюс-ліга. 27-й тур

“Барком-Кажани” — “Ресовія” 3:1 (19:25, 25:20, 25:18, 25:22)

Що означає перемога “Баркома-Кажанів”?

• Вдруге за сезон у Плюс-лізі “Барком-Кажани” перемогли у трьох поспіль матчах. Уперше подібна серія трапилася у лютому — тоді один поєдинок (проти “Заверце”) українська команда виграла на тай-брейку.
  • Львів’яни ще оновили особистий рекорд у Плюс-лізі — мають 36 очок.
  • “Барком-Кажани” фінішують не нижче 11-го місця у чемпіонаті Польщі. І перед завершенням усіх поєдинків 27-го туру скоротили відставання від зони плей-оф до трьох очок.

Плюс-ліга 2023/24: турнірна таблиця

1. “Ястржембські” — 67 очок (26 матчів), 70:21 (співвідношення сетів)

• 11. “Барком-Кажани” — 36 (27), 47:55

До кінця регулярного чемпіонату “Барком-Кажани” проведуть ще три матчі. Наступний поєдинок українська команда зіграє проти “Катовіце” у четвер, 28 березня.

Джерело: Суспільне мовлення України