Україна і світ

Alyosha зізналась, що вчиться володіти холодною зброєю

Співачка Олена Тополя, яка раніше виступала під псевдонімом Alyosha, зізналась, що вчиться володіти холодною зброєю.

Олена Тополя вчиться володіти катаною

Нову навичку співачка вирішила освоїти після повернення з США в Україну. Олена переконана, що це допоможе їй підтримувати фізичну форму та почуватися більш впевненою.

– Після повернення з Америки вирішила, що хочу для себе освоїти володіння холодною зброєю. Це дозволяє підтримувати себе в тонусі, в хорошій фізичній формі, щоб бути впевненою в собі і в фізичному плані, і в духовному, і в розумовому, – сказала Тополя.

Зараз дивляться

Раніше співачка ходила в тир та вчилася стріляти. Олена наголошує, що стрільба потребує постійної практики, аби не забувати, як тримати зброю в руках та як цілитися.

– Коли ти маєш певні знання, навички, якось спокійніше, особливо зараз. Важливо знати, що в будь-який момент ти можеш правильно відреагувати і проаналізувати правильні стратегії для своєї поведінки. Треба бути готовим до всього, – сказала Олена.

Зараз артистка вчиться володіти катаною – японським довгим гострим мечем. За словами Тополі, цей вид зброї дуже дисциплінує, розвиває реакцію та допомагає сконцентруватися.

– На заняття з катаною я пішла, бо мені захотілося виплеснути емоції. Катана – це дуже гострий меч. Це номер один по небезпеці холодної зброї, і треба бути дуже обережним, м’яко кажучи. Це дисциплінує, розвиває реакцію, концентрацію, спостережливість. У цьому мистецтві дуже багато моментів, які вчать людину швидко реагувати, оцінювати, аналізувати і діяти, – поділилась співачка.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-11 19:17:30

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин