Шахтар розгромив Оболонь у сьомому турі УПЛ

Донецький Шахтар розгромив київську Оболонь у сьомому турі Української Прем’єр-Ліги (УПЛ) 2024/2025.

Гра Шахтар – Оболонь відбулася на стадіоні Арена Львів та закінчилася з рахунком 4:0 на користь підопічних Маріно Пушича.

Шахтар – Оболонь: огляд матчу

Рахунок матчу Шахтар – Оболонь відкрили гірники на 18-й хвилині.

Захисник Вінісіус Тобіас зробив асист ударом через себе, і Артем Бондаренко закинув м’яч у кут.

Перший тайм Шахтар спокійно контролював ситуацію, перекочуючи м’яч у середині поля в пошуку варіантів для довгих закидань, які іноді проходили протягом матчу.

На 67-й хвилині гірники не відставали, вирішивши, що одного голу за поєдинок замало.

Нападник Лассіна Траоре добив м’яч, що відбився від штанги після удару Георгія Судакова, водночас отримавши травму. Проте це принесло другий гол Шахтарю.

Вже невдовзі Георгій Судаков забив третій м’яч на користь гірників.

На 78-й хвилині відбулася контратака Шахтаря. Судаков без проблем розібрався з двома захисниками у штрафному, завдавши бездоганного удару в ближній кут.