Динамо вдруге розгромило Партизан та вийшло до третього раунду кваліфікації ЛЧ

Київське Динамо обіграло белградський Партизан у матчі-відповіді другого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів сезону-2024/25.

Гра Партизан – Динамо відбулася на стадіоні Партизан у Белграді та завершилася розгромною перемогою біло-синіх з рахунком 3:0.

Динамо обіграло Партизан у Белграді

Рахунок у матчі на 17-й хвилині відкрив Андрій Ярмоленко після помилки захисників сербської команди. Для футболіста це 145-й гол футболіста у 358-му матчі за київський клуб.

Зараз дивляться

У середині другого тайму перевагу підопічних Олександра Шовковського подвоїв Владислав Ванат, реалізувавши пенальті. А фінальну крапку у зустрічі поставив Олександр Караваєв на третій компенсованій хвилині.

Нагадаємо, у першому матчі у Любліні Динамо розгромило Партизан з рахунком 6:2. Таким чином кияни вийшли до третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів. Наступним суперником киян стане шотландський Рейнджерс.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.