Іспанія стала першим фіналістом Євро-2024, зробивши камбек у матчі з Францією

Збірна Іспанія вийшла до фіналу Євро-2024 з футболу, здобувши вольову перемогу над командою Франції у півфіналі турніру.

Матч Іспанія – Франція відбувся у Мюнхені на Альянц Арені та завершився перемогою Фурії Рохи з рахунком 2:1.

Іспанія – Франція: як минула гра 1/2 фіналу Євро-2024

Рахунок у матчі вже на дев’ятій хвилині відкрив французький форвард Рандаль Коло Муані після пасу від Кіліана Мбаппе.

Зараз дивляться

У середині першого тайму іспанці зрівняли. Голом відзначився 16-річний Ламін Ямал – вінгер Барселони підробив м’яча під ліву ногу та пробив в дальній кут воріт Майка Меньяна.

Забивши гол Ямал став наймолодшим гравцем в історії чемпіонатів Європи та світу в історії. Він побив досягнення Пеле, яке трималося 66 років. Бразилець відзначився на ЧС-1958 у матчі проти Франції у віці 17 років, 244 дні, а іспанцю зараз 16 років і 362 дні.

А вперед підопічних Луїса де ла Фуенти вивів гол Дані Ольмо на 25-й хвилині, хоча спершу взяття воріт записали як автогол Жюля Кунде. Другий тайм матчу минув без голів, відтак іспанці стали першими фіналістами Євро-2024.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.