Україна і світ

Зосередиться на Африці. Пригожин планує вивести ПВК Вагнера з України – Bloomberg

Засновник ПВК Вагнера Євген Пригожин готується згорнути операції своїх найманців в Україні та зосередитись на Африці.

Про це пише Bloomberg з посиланням на співрозмовників, знайомих з ситуацією.

Зазначено, що Пригожин вирішив вивести свою армію з України після того, як російському військовому командуванню вдалося скоротити вербування людей до ПВК та постачання найманцям боєприпасів.

Зараз дивляться

– Пригожин, якого безпекова і політична еліта РФ розглядає як зростаючу загрозу, бореться з нестачею живої сили і боєприпасів в Україні після того, як йому заборонили вербувати людей у в’язницях, які є його основним джерелом рекрутів, і позбавили постачання, – йдеться у повідомленні.

Bloomberg нагадує, що найманці Пригожина досі не змогли взяти Бахмут на Донеччині, незважаючи на місяці спроб і приголомшливі втрати.

– Наразі немає жодних ознак того, що Пригожин передислокує свої війська до Африки, але люди, знайомі з ситуацією, кажуть, що операції там, ймовірно, привернуть більше його уваги у майбутньому, оскільки ситуація в Україні стала складнішою для його найманців, – пише видання.

Bloomberg також додає, що з′явилися оголошення про набір найманців до ПВК Вагнера на 6 місяців в Україні та на 9 – 14 місяців в Африці. При цьому уточнюється, що ті, хто бажає служити в африканських країнах, будуть зараховані в резерв.

Сам Пригожин заявив, що інформація видання – неправдива, а його ПВК “потрібна своїй країні”.

– Не знаю, що повідомляє Bloomberg, але, мабуть, вони знають краще, ніж я сам, що ми будемо робити далі. Поки ми потрібні своїй країні, ми воюємо на території України, – сказав він.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Раніше аналітики ISW заявляли, що власник ПВК Вагнера Євген Пригожин шукає причини, щоб пояснити неможливість захоплення Бахмута.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-03-23 17:20:30

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин