Україна і світ

Якщо Бахмут паде, окупанти матимуть “відкриту дорогу” для захоплення ключових міст на сході України – Зеленський

ЗСУ продовжує стримувати ворога обороняючи Бахмут. Якщо українська армія відступить, російським окупантам відкриється дорога для захоплення інших ключових населених пунктів на Донецькому напрямку. 

Про це в інтерв’ю CNN розповів президент України Володимир Зеленський.

– Ми розуміємо, що Бахмут – це місто, яке перебуває в облозі. Ми розуміємо, що після Бахмута вони можуть піти далі. Вони можуть піти на Краматорськ, на Слов’янськ, для росіян буде відкрита дорога до інших міст України в Донецькому напрямку, – сказав він.

Зеленський зазначив, що наразі Росії потрібна хоч якась маленька перемога, аби мобілізувати своє суспільство. 

Зараз дивляться

– Ми розуміємо, чого Росія хоче досягти там. Росії потрібна хоч якась перемога, маленька перемога. Навіть зруйнувавши все в Бахмуті, просто вбивши там кожного мирного жителя. Якщо Росія зможе встановити свій маленький прапорець у Бахмуті, це допоможе мобілізувати їхнє суспільство для того, щоб створити цю ідею, що вони є такою потужною армією, – зауважив президент України.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Зеленський зазначив, тижневий штурм з боку Вагнерівців, останніми днями набрав обертів та змусив тисячі людей покинути місто. Але ЗСУ також наполегливо обороняють цю територію, зупиняючи просування Росії.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-03-08 13:02:44

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин