Україна і світ

У Німеччині вважають, що напад РФ на країни НАТО може статися у 2029 році

Росія може бути готова до нападу на країни НАТО через п’ять-вісім років, якщо вона вирішить це зробити. Для цього РФ треба буде відновити свої сили після повномасштабного вторгнення в Україну.

Про це заявив німецький військовий високопосадовець, генерал-лейтенант Карстен Бройер під час розмови із журналістами в Польщі.

Конфлікт між Росією та країнами НАТО

– На той час, виходячи з нашого аналізу, Росія (відновить, – Ред.) свої сили до такого рівня, що напад на територію НАТО стане можливим, – сказав він.

Зараз дивляться

Він наголосив, що “не каже, що це станеться, але це може бути можливим”.

З 32 членів НАТО шість європейських країн мають спільний кордон з Росією: Норвегія, Фінляндія, Естонія, Латвія, Литва і Польща.

– Ми бачимо, що Росія виробляє багато військової техніки, і вона не використовує її на фронті в Україні… тому у 2029 році ми маємо бути готовими… Ми бачимо загрозу через п’ять-вісім років, – заявив міністр оборони Німеччини Бройер.

Як зазначає Reuters, повномасштабна агресія Росії проти України в лютому 2022 року спричинила найглибшу кризу у відносинах Москви із Заходом з часів Карибської кризи 1962 року.

Але Кремль регулярно відкидав припущення Заходу про те, що Росія може розглядати напад на НАТО, як повну нісенітницю. Минулого місяця російський диктатор Володимир Путін повторив, що Росія не має жодних планів щодо жодної країни НАТО, хоча і заявив, що збиватиме будь-які винищувачі F-16, які Захід постачає в Україну.

Нагадаємо, у березні спецслужби ФРН вказували, що Росія готується до масштабного воєнного конфлікту із Заходом. Тривожним чинником є те, що впродовж наступних п’яти років Росія зможе подвоїти свою військову потужність, особливо ‒ наростити звичайне озброєння.

Своєю чергою президент Польщі Анджей Дуда казав, що Росія може відновити власний військовий потенціал та здійснити напад на держави НАТО протягом 2026 або 2027 років.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-18 19:20:12

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин