Україна і світ

У Газі медики витягли живе немовля з утроби матері, яка загинула від вибуху бомби

У місті Рафах, розташованому в секторі Газа на кордоні з Єгиптом, лікарі змогли витягти живе немовля з утроби матері, яка загинула від вибуху бомби. Сабріна померла до того, як змогла подивитися в очі своєї дитини або потримати її.

Сподівалася протриматися до кінця війни

Як повідомляється, молода мати виношувала дитину сім із половиною місяців і сподівалася протриматися до кінця війни. Але 20 квітня в будинок сім’ї аль-Сакані в Рафасі попала бомба. Там спали спали Сабріна, її чоловік і їхня старша дочка – трирічна Малак.

У Сабріни були серйозні поранення, а її чоловік і дочка одразу загинули. Але рятувальники помітили, що дитина в утробі матері жива. Вони швидко доставили жінку в лікарню, де лікарі зробили кесарів розтин.

На жаль, врятувати пацієнтку медики не змогли, але їм вдалося повернути до життя немовля: вони постукали по грудині дівчинки, щоб стимулювати дихання, поки її легені не запрацювали. Дитина важила всього 1,4 кг.

Доньку назвали на честь матері

За словами медиків, через передчасну появу на світ, у дитини серйозні проблеми з диханням. Тому вона залишатиметься в лікарні під наглядом лікарів ще близько місяця.

Родичі загиблої вирішили назвати новонароджену на честь її матері – Сабріною.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-23 10:15:38

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин