Треба готувати план, як зупинити Путіна: підсумки зустрічі Зеленського і віцепрезидента США
![](https://news.lviv-company.in.ua/wp-content/uploads/2025/02/volodymyr-zelenskyj-i-dzhej-di-vens-780x470.jpg)
Президент України Володимир Зеленський зустрівся з віцепрезидентом Сполучених Штатів Америки Джей Ді Венсом. Вони обговорили низку важливих питань.
Зустріч Зеленського і віцепрезидента США
Як зазначив Володимир Зеленський, у зустрічі взяли участь американський державний секретар Марко Рубіо, спеціальний представник США з питань України та Росії Кіт Келлог.
– Наші команди продовжать роботу над документом. Ми розглянули багато ключових питань. З нетерпінням чекаємо на генерала Келлога в Україні для подальших нарад і глибшої оцінки ситуації на місцях, – зазначив Зеленський.
Президент наголосив, що Україна готова якнайшвидше рухатися до реального та гарантованого миру.
Зеленський зазначив, що Україна вірить у рішучість президента США Дональда Трампа, яка може допомогти зупинити війну, забезпечити справедливість і гарантії безпеки.
Віцепрезидент США про закінчення війни в Україні
Джей Ді Венс стверджує, що США прагнуть завершення війни в Україні та досягнення міцного миру, а не подальших конфліктів у Східній Європі за кілька років.
За його словами, відбулося багато плідних розмов, після яких необхідно працювати. Він наголосив, що найближчими днями, тижнями та місяцями будуть інші діалоги.
![](https://cdn.fakty.com.ua/wp-content/uploads/2025/02/14/dzhej-di-vens.jpg)
Джей Ді Венс. Фото: Офіс президента
– Ми хочемо, щоб убивства припинилися. Але ми хочемо досягти довготривалого миру, – наголосив віцепрезидент США.
Як пояснив Венс, до переговорної делегації увійдуть Марк Рубіо та Кіт Келлогг. На його думку, важливо зібратися разом та почати розмови, щоб закінчити цю справу.
Зеленський про план зупинення Путіна
За підсумками зустрічі з Венсом, яку Зеленський назвав гарною, президент України зазначив, що треба більше працювати і готувати план, як зупинити російського диктатора Володимира Путіна.
![](https://cdn.fakty.com.ua/wp-content/uploads/2025/02/14/volodymyr-zelenskyj.jpg)
Володимир Зеленський. Фото: Офіс президента
За словами президента, Україні потрібні реальні гарантії безпеки. Він пояснив, що триватимуть зустрічі з американською командою. Зеленський додав, що Келлога будуть раді бачити в Україні найближчим часом.
Джерело ФАКТИ. ICTV
2025-02-14 21:01:00