Шахтар розгромив Карпати у 6 турі УПЛ

Футбольний клуб Карпати Львів програв донецькому ФК Шахтар у шостому турі Чемпіонату України (Українська Прем’єр-ліга).

Гра Карпати – Шахтар проходила на стадіоні Арена Львів у Львові та закінчилася з рахунком 5:2 на користь підопічних Маріно Пушича.

Шахтар – Карпати: огляд матчу

Відкрив рахунок Зубков, коли на 21 хв пробив у ворота ФК Карпати, в яких стояв Кемкін.

Другий гол-відповідь надійшов вже за 4 хвилини від Підлепенця. М’яч до нього дійшов після подачі з кутового, після чого Підлепенець впритул забив гол у ворота донецького клубу.

Третій м’яч у грі забив Бондаренко, коли на 29 хвилині дуговим ударом спрямував м’яч у ворота львівської команди.

Четвертий гол гри знову забив Бондаренко, коли після рикошету від Чачуа м’яч залетів у ворота опонентів Шахтаря.

Вже на 42 хвилині рахунок на табло змінив Сікан, коли головою добив навіс від Вінісіуса.

Шостий гол в грі і п’ятий для Шахтаря знову забив Бондаренко. Таким чином, футболіст за матч оформив хет-трик.

Рахунок на табло 5:2 змінив удар Чачуа з львівських Карпат, хоча м’яч до воріт опонента провів Шах.

• Шахтар: Різник Д., Бондар В., Вінісіус Т., Педро Енріке, Франич Б., Криськів (до 56′, після – Степаненко), Судаков (до 81′, після – Гомес), Бондаренко, Кевiн, Зубков (до 56′, після – Педріньо), Сікан (до 66′, після – Траоре);
  • Карпати: Кемкін, Адамюк, Бабогло, Чачуа, Мірошніченко Д., Костенко (до 75′, після – Тлумак), Саків, Бруніньо (до 46′, після – Шах), Підлепенець (до 46′, після – Занетті), Альварес, Устименко (до 56′, після – Алвес Невес);
    Голи: Зубков, 21, Підлепенець, 25, Бондаренко, 29, Бондаренко, 39, Сікан, 42, Бондаренко, 65, Чачуа, 83.