Україна і світ

Росія робила все, щоб Україна не розвивалася та не мала зброю – Зеленський

Фото: Офіс президента

Всі 30 років існування незалежної України Росія робила все, щоб завадити виробництву нової зброї, а заводи оборонно-промислового комплексу були знищеними.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю бразильським журналістам.

Виробництво артилерії, ракет, дронів і РЕБ в Україні

– Ми за це боротимемося так само, як ми почали відновлювати своє виробництво. Я кажу відновлювати, тому що все ж розібрали за час війни, за 30 років існування незалежної України.

Росія тут мала агентів і робила все, що Україна не розвивалася, зброя віддавалася, заводи оборонно-промислового комплексу були знищені. І повірте мені, все це поставити на ноги – непроста робота, – зазначив президент.

Зараз дивляться

За його словами, Україні вдалося відновити виробництво артилерії, ракет Стугна і Корсар, а також побудувати масове виробництво дронів і систем радіоелектронної боротьби.

– Ми відновили виробництво артилерії. Артилерійського снаряда не було. Ми відновили масове виробництво ракет Стугна, Корсар та інших. Ми побудували масове виробництво дронів і систем радіоелектронної боротьби. І на сьогодні – це війна технологій.

Так, нам дуже складно. І ви праві: вони давлять нас тим, що їм все одно, скільки людей загине. Наші моральні цінності для нас важливі, для нас важливі люди, – пояснив глава держави.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-20 18:32:41

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин