Україна і світ

Поліція затримала сина Ніколаса Кейджа після нападу на свою матір

Сина Ніколаса Кейджа Вестона затримали за напад на свою матір. Стверджується, що чоловік також використовував смертоносну зброю під час конфлікту.

Поліція затримала сина Ніколаса Кейджа

Відомо, що затримання відбулося 10 липня в Лос-Анджелесі, за кілька тижнів після появи його матері Крістіни Фултон із синцями на обличчі.

– Я можу підтвердити, що Вестон Кейдж Коппола був заарештований сьогодні за напад із застосуванням смертоносної зброї, – заявив представник поліції Лос-Анджелеса.

Щоправда, сина актора відпустили під заставу в $150 тис. – не виключено, що допоміг синові саме його батько Ніколас.

Зараз дивляться

Інсайдер заявив, що затримання Вестона не стало здивуванням для його сім’ї, адже після нападу у квітні він переховувався.

До речі, сама постраждала розповіла про напад з боку Вестона. Вона зазначила, що ніколи раніше не сварилася зі своїм сином. Коли Фултон приїхала допомогти Вестону пройти кризу, він на неї напав через психічний розлад.

Утім, і сам актор має незвичні погляди на світ та оточення. Приміром, нещодавно Ніколас Кейдж зізнався про страх перед ШІ. Артист не хоче, щоб його обличчя і образ використовували після смерті, тому він не дуже радий скануванню тіла для участі в кіно.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-07-11 12:34:08