Суспільне мовлення

Львівські “Карпати” програли київському “Динамо”

Більше про матч — у матеріалі Суспільного.

Уже на першій хвилині поєдинку львів’яни відкрили рахунок — забитий м’яч на рахунку Олега Очеретька. На 24 хвилині кияни зуміли відігратися — влучного удару з-за меж карного майданчика завдав гравець “Динамо” Олександр Піхальонок. На перерву команди пішли за рахунку 1:1.

На 58 хвилині поєдинку нападник киян Владислав Ванат після виходу один на один з воротарем “Карпат” Олександром Кемкіним збільшив перевагу динамівців у рахунку — 1:2.

На 81 хвилині гравець “Карпат” Денис Устименко після виходу один на один з голкіпером киян Георгієм Бущаном забив м’яч у ворота, однак судді зафіксували положення поза грою. Рахунок залишився незмінним.

На 90 хвилині протистояння воротар “Карпат” Павло Кемкін у карному майданчику порушив правила проти ветерана киян Андрія Андрія Ярмоленка. Арбітр призначив 11-метровий удар. Пенальті реалізував Андрій Ярмоленко — 1:3. З таким рахунком поєдинок і завершився.

Після цього поєдинку “Карпати” посідають п’яте місце в турнірній таблиці УПЛ. В активі підопічних Владислава Лупашка — п’ять очок. Наступний матч львів’яни проведуть 26 серпня на виїзді проти “ЛНЗ Черкаси”.

Сьогодні, 17 серпня, на стадіоні “Україна” у Львові відбувся матч у межах другого туру Української прем’єр-ліги, в якому львівські “Карпати” приймали київське “Динамо”. Поєдинок завершився перемогою киян з рахунком 1:3.