Україна і світ

Динамо впевнено перемогло луганську Зорю у шостому турі УПЛ

Луганський футбольний клуб Зоря поступився з Динамо Київ у шостому турі Української Прем’єр-ліги.

Гра Зоря – Динамо відбулася на стадіоні Динамо ім. В. Лобановського у Києві та закінчилася з рахунком 0:2 на користь підопічних Олександра Шовковського.

Зоря – Динамо: огляд матчу

Перший гол – капітанський, його забив напівзахисник Динамо Віталій Буяльський. М’яч проґавили захисники Зорі після ривку Вівчаренко ліворуч до штрафного, звідки був простріл до капітана Динамо і, відповідно, гол у ворота Зорі.

Другий м’яч теж за Динамо: Максим Брагару пробив з лівого флангу у ворота опонентів.

Під кінець другого тайму обидві команди втомились і після 78 хвилин Динамо просто зберігало перевагу.

• Зоря: Турбаєвський, Тронтель (з 69′ Вакула), Кирюханцев (з 61′ Жуніор Рейс), Джордан, Хахльов (з 76′ Кораблін), Дришлюк, Башич Я., Вантух, Антюх, Мічін П., Будківський;
  • Динамо: Бущан, Тимчик, Біловар, Вівчаренко (з 73′ Дубінчак), Бражко, Буяльський, Піхальонок (з 66′ Волошин Н.), Михайленко М., Ярмоленко (з 66′ Шапаренко), Ванат, Кабаєв (з 73′ Брагару);
  • Голи: Буяльський, 67, Брагару, 78.

Таким чином, Динамо Київ здобули перемогу над футбольним клубом Зоря.