Динамо мінімально здолало Кривбас у 9-му турі УПЛ

Київське Динамо обіграло криворізький Кривбас у матчі дев’ятого туру української Прем’єр-ліги.

Гра Динамо – Кривбас відбулася у Києві на стадіоні імені Валерія Лобановського та завершилася перемогою біло-синіх з рахунком 2:1.

Динамо – Кривбас: як минув матч

Підопічні Олександра Шовковського відкрили рахунок вже на п’ятій хвилині матчу. Олександр Тимчик навісив в центр штрафного, де до м’яча дотягнувся Герреро та відкинув під удар Валентину Рубчинському.

Перший його удар прийняв на себе захисник, але з другої спроби хавбеку киян вдалося вразити сітку воріт Кривбасу.

Згодом кияни могли збільшувати свою перевагу, але голкіпер гостей Андрій Кліщук впорався з ударом Герреро, перевівши м’яча на кутовий.

Після навісу з кутового та удару головою Дениса Попова м’яч влучив у руку Денису Кузику. Арбітри вирішили призначити пенальті після перегляду VAR. Одинадцятиметровий удар успішно реалізував Віталій Буяльський.

Перед відходом на перерву криворіжці заробили штрафний. Після подачі Максима Задираки м’яча у власні ворота випадково зрізав Тарас Михавко.

На старті другого тайму гості захопили ініціативу, але вразити ворота Георгія Бущана не змогли. Згодом ініціативу перебрали на себе знову кияни. Друга половина зустрічі минула без забитих м’ячів, а арбітр зафіксував перемогу Динамо.

Динамо – Кривбас – 2:1

• Голи: Рубчинський (5), Буяльський (25, пен), — Михавко (45+2)
  • Динамо: Бущан, Тимчик, Михавко, Попов, Вівчаренко, Михайленко, Рубчинський (Андрієвський, 79), Ярмоленко (Кабаєв, 62), Буяльський (Шапаренко, 62), Брагару (Волошин, 79), Герреро;
  • Кривбас: Кліщук, Бандейра, Романчук, Драмбаєв, Кузик, Вакулко, Бізімана (Іліч, 68), Задерака, Луньов (Аморозо, 31), Микитишин (По, 46, Каменський, 78)), Соса.

Завдяки перемозі Динамо вийшло в одноосібні лідери УПЛ. Після восьми матчів у підопічних Шовковського 22 очки. Кривбас йде на восьмій позиції із 11 очками.