Україна і світ

Бріджит Брінк назвала дві причини, чому США повинні негайно надати допомогу Україні

Посол Сполучених Штатів в Україні Бріджит Брінк закликала негайно надати Україні всю необхідну допомогу для боротьби з російською агресією, оскільки вона також становить загрозу і для Європи, і для США.

Про це Бріджит Брінк написала у колонці для Fox News.

Зазначимо, що Fox News є консервативним телеканалом і вважається прихильним до Республіканської партії США. Кандидат у президенти США Дональд Трамп неодноразово називав його своїм улюбленим телеканалом.

Саме республіканці зараз гальмують ухвалення нового пакету допомоги Україні у Конгресі на загальну суму $60 млрд доларів.

«Майже через два роки після повномасштабного вторгнення росії в Україну ми стоїмо перед вирішальним моментом у спробах кремля силою перекроїти кордони Європи. І не помиліться: путін не демонструє жодного інтересу до завершення своєї війни», — йдеться у колонці.

Бріджит Брінк наголосила, що путін намагається стерти з лиця землі демократичну країну з 40-мільйонним населенням за допомогою ракет і безпілотників — в тому числі з Ірану і Північної Кореї.

Безпека в заручниках у політики: чому передвиборчі баталії впливають на долю військової допомоги для України
Безпека в заручниках у політики: чому передвиборчі баталії впливають на долю військової допомоги для України

За її словами, є багато причин, чому вторгнення росії в Україну становить загрозу інтересам і цінностям Сполучених Штатів і вона виокремила дві з них.

По-перше, за словами Бріджит Брінк, росія не зупиниться в Україні. Вона може вдертися до союзників по НАТО, яких США зобов’язані захищати за договором, що призведе до прямого конфлікту з НАТО і набагато більших витрат для Сполучених Штатів.

По-друге, додала пані посол, якщо ця війна не стане стратегічною поразкою для росії, вона стане запрошенням для подібних дій для інших диктаторів по всьому світу.

«Найкращою відповіддю на вторгнення росії в Україну є рішучі, об’єднані дії разом із союзниками та партнерами. В умовах, коли запаси зброї зменшуються, українці потребують нашої допомоги. І вони потребують її зараз», — наголосила Бріджит Брінк.

Вона додала, що українці зараз борються за сильну демократичну правову державу, інтегровану в ЄС і НАТО.

«І саме така Україна сприятиме досягненню нашої давньої мети — “цілісної, вільної і мирної Європи”. Вона також допоможе створити сильного демократичного, економічного і безпекового партнера для Сполучених Штатів», — підкреслила дипломатка.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Посол підкреслила – у випадку, якщо США не зможуть відповісти на цей заклик, то вони повинні бути готові витратити набагато більше коштів на протидію путіну — та іншим потенційним агресорам — у майбутньому.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2024-02-21 14:09:01

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин