Арсенал вдома впевнено обіграв ПСЖ у Лізі чемпіонів

Лондонський Арсенал обіграв французький ПСЖ у матчі другого туру Ліги чемпіонів УЄФА сезону-2024/25.

Матч Арсенал – ПСЖ відбувся у Лондоні на стадіоні Емірейтс та закінчився перемогою канонірів з рахунком 2:0.

Арсенал – ПСЖ: як минув матч

У першому таймі гості володіли територіальною перевагою та здійснили більше ударів по воротах суперника (5:4), втім саме господарі першими відкрили рахунок у зустрічі.

На 20-й хвилині матчу Кай Гаверц скористався не дуже впевненою грою на виході голкіпера парижан Джанлуїджі Доннарумми та головою переправив м’яча у сітку воріт ПСЖ після закиду у штрафний майданчик від Леандро Троссара.

Парижани намагалися швидко зрівняти, але Нуну Мендеш влучив у стійку, а з ударом Ашрафа Хакімі впорався голкіпер канонірів Давід Рая.

На 35-й хвилині каноніри подвоїли свою перевагу після голу Букайо Сака.

Через три хвилини Арсенал міг знову забивати, але Доннарумма врятував свої ворота після удару Троссара, якому відпасував Сака.

Після двох турів Ліги чемпіонів Арсенал має у своєму активі чотири очки, у ПСЖ – три. Наступний матч 22 жовтня у ЛЧ каноніри зіграють проти донецького Шахтаря у Лондоні, а ПСЖ прийме вдома ПСВ.