Україна і світ

Армійські спортсмени здобули два «золота» на міжнародному турнірі з боротьби у Хорватії

Алла Белінська

У хорватському Загребі відбувся міжнародний рейтинговий турнір з боротьби. Представники ЗС України здобули дві золотих медалі.

Про це повідомляє Центральний спортивний клуб ЗСУ.

Армійка Алла Белінська принесла до скарбнички збірної України золото у ваговій категорії до 65 кг.

Представник греко-римського стилю Парвіз Насібов також переміг у ваговій категорії до 67 кг.

Парвіз Насібов

Раніше український борець греко-римського стилю, представник ЦСК ЗСУ Парвіз Насібов (72 кг) став переможцем на міжнародному турнірі в Дортмунді.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

У квітні 2023 року на чемпіонаті Європи з боротьби, який відбувся у хорватському Загребі, армійська спортсменка Алла Белінська стала віцечемпіонкою Європи з боротьби.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform