Україна і світ

Зміниться назавжди: глава Airbnb про майбутнє туризму після Covid-19

Голова американського сервісу бронювання житла Airbnb Брайан Ческі прогнозує глобальні зміни у туризмі через пандемію коронавірусу.

Він стверджує, що туристичний бізнес ніколи не повернеться до того стану, який був до Сovid-19.

Брайан Ческі також очікує, що люди, які їздитимуть на відпочинок, триматимуться ближче до дому, обмежуючи свої поїздки у ті місця, до яких можна дістатися на автомобілі.

За його словами, зараз набирають велику популярність національні парки. Але міжнародний бізнес компанії як і раніше страждає.

– Люди не літають на літаках, вони не перетинають кордони, вони особливо не роблять поїздок до міст, вони не їздять у справах, – сказав Ческі.

Він зазначив, що зміни, які відбуваються, довгі роки відображатимуться на туристичному бізнесі і на бізнесі, який пов’язаний з проведенням конференцій.

– Криза через пандемію коронавірусу руйнує Airbnb. Компанія на початку травня скоротила приблизно 25% штату, а також залучила фінансування у розмірі $2 млрд шляхом випуску боргових і цінних паперів з метою підтримки свого балансу, – заявив глава американського сервісу бронювання житла.

Також Ческі повідомив, що Airbnb планує розмістити свої акції на біржі вже цьогоріч.

Компанія Airbnb була заснована у 2008 році в Сан-Франциско. Цей сервіс дозволяє туристам бронювати собі житло у власників без посередників та представлений у понад 100 тис. міст світу.

Джерело: Axios

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-06-30 11:34:13

Теги
Back to top button
Facebook
Close