Україна і світ

Хорватія обіграла Шотландію і вийшла до плей-оф Євро-2020

На Євро-2020 у квартеті D відіграли матчі третього туру групового етапу. У заключному раунді Англія мінімально обіграла Чехію з рахунком 1:0 а Хорватія обіграла Шотландію із рахунком 3:1.

Після трьох турів групового етапу у цій групі Англія вийшла до плей-оф із першого місця, а Чехія кваліфікувалася з другого.

Матч Хорватія – Шотландія відбувався у Глазго, на стадіоні Хемпден Парк. Рахунок у першому таймі відкрив півзахисник збірної Хорватії Нікола Влашич на 17-ій хвилині.

Зрівняв рахунок гравець Шотландії Каллум Макгрегор, забивши м’яча у нижній кут воріт на 42-ій хвилині.

Потім перевага знову опинилась на боці Хорватії, гол на 62-ій хвилині забив Лука Модрич. Фінальний гол забив напівзахисник збірної Іван Перишич на 77-ій хвилині, гравець відбив м’яча головою, той залетів у вороті відбившись від штанги.

У грі англійців та чехів першого і єдиного м’яча забив Рахім Стерлінг на 13-ій хвилині. Матч відбувся на стадіоні Уемблі в Лондоні.

Таким чином, у плей-офф проходять Англія, Хорватія та Чехія.