Україна і світ

“Вони затонули”, як кажуть у Росії: Подоляк про вибухи на газопроводах Північний потік

Україна не має відношення до вибухів в Балтійському морі та не має інформації щодо “проукраїнської групи з підриву” на газопроводах Північний потік і Північний потік-2 минулого року.

Про це заявив радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк. За його словами, Україна до цього не причетна.

– Хоча я люблю колекціонувати цікаві конспірологічні теорії про український уряд, але мушу зазначити. Україна не має відношення до казусу в Балтійському морі та не має інформації про “проукраїнські групи з підриву”. Що сталося з Північними потоками? “Вони затонули”, як кажуть у самій Росії,- зазначив Подоляк.

screenshot 64

Зараз дивляться

Нещодавно видання The New York Times опублікувало статтю, в якій підриви на газопроводах Північний потік пов’язують з начебто проукраїнськими силами.

Водночас у статті зазначається, що у них немає доказів того, що керівництво України причетне до операції, або що зловмисники діяли за вказівками будь-яких українських чиновників, зокрема, президента Володимира Зеленського.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Проте зазначається, що виконавці підриву нібито були противниками російського диктатора Володимира Путіна, але не вказуючи членів групи, а також того, хто керував або оплачував операцію.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-03-08 00:19:03

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин