Україна і світ

Віталіна Біблів висловилася про зрадницю Галину Безрук, яку довгий час виправдовувала

Акторка Віталіна Біблів висловилася про колегу-зрадницю Галину Безрук. Якийсь час вона її виправдовувала, адже вони були близькими подругами.

Віталіна Біблів про зраду Галини Безрук

Віталіна зізналася, що цей гештальт у неї ще не закритий, вона все ще намагається зрозуміти, чому Галина зрадила Україну.

– Я розумію, що такий вибір вона зробила на користь дитини, але це ж можна було так не показувати. Назар класно сказав, що коли бомбили її рідний Краматорськ, вона виходила на червону доріжку до Микити Михалкова (російський режисер, – Ред.). Михалков, який ненавидить українців, – сказала Біблів.

Додає, перш ніж робити такі речі, вона на місці Безрук подумала б, чи не зробить боляче знайомим і друзям з України.

Зараз дивляться

– Не знаю, можливо, вона вивезла родичів і вони в безпеці зараз у Росії. Я не знаю, правда, чому вона так зробила. Це її вибір, її шлях і вона буде за нього відповідати. Думаю, через роки вона буде за це відповідати сама перед собою в першу чергу, – зазначила Віталіна.

Біблів вірить, що Безрук ставитиме собі питання, як це жити, коли ти зрадив не тільки Батьківщину, а й себе. Каже, перший час намагалася її виправдати, але в якийсь момент просто не змогла. Наразі їй її просто шкода.

Фото: Галина Безрук

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-02-13 11:55:45

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин