Україна і світ

Виробництво дронів в Україні – німецька компанія Helsing у Києві

24 лютого голова Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишин та співзасновник німецької компанії Helsing GmbH Гундберт Шерф підписали меморандум про співпрацю у сфері безпеки та оборони.

Двосторонній документ передбачає посилення оборонних технологій в нашій країні. Йдеться про впровадження технологій штучного інтелекту у дрони, зокрема БПЛА українського виробництва.

Про це повідомляє пресслужба українського відомства.

Зараз дивляться

— Цей рік для української “оборонки” стане роком штучного інтелекту та наземних роботизованих систем. Коли ворог переважає у кількості – ми маємо переважати в технологіях та в розумних рішеннях, – наголосив Камишин.

Helsing – німецька компанія, яка розробляє програмне забезпечення та інтегрує штучний інтелект в оборонні технології. Вона співпрацює з найбільшими виробниками оборони, серед яких SAAB та Rheinmetall. В Україні підприємство працює з 2022 року.

— Це партнерство є важливим кроком у нашій постійній підтримці України та її відважних Збройних Сил. Це дозволить прискорити інтеграцію найсучасніших рішень у сфері штучного інтелекту в українські оборонні системи, – сказав за підсумками зустрічі в Києві представник Helsing Шерф.

Фото: Міністерство з питань стратегичних галузей промисловості

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-02-25 00:13:01

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин