Україна і світ

В Україні презентували портал про реформу містобудування

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України презентувало портал про реформу містобудування.

Про це повідомили у відомстві на офіційній сторінці у Facebook.

Як йдеться в повідомленні, на порталі можна ознайомитися з концепцією законопроєкту №5655, його основними положеннями, переглянути відео обговорень проєкту, а також отримати відповіді на найпоширеніші запитання.

– Законопроєкт №5655 пропонує максимальну відкритість та прозорість в будівельній сфері. Ми дотримуємось таких же принципів та щодо імплементації цієї реформи. Саме тому презентуємо портал, де є вся необхідна інформація про реформу і є можливість отримати зворотний звʼязок.

Разом з тим ми продовжуємо системну роботу з представниками експертної громадськості та міжнародними партнерами для імплементації реформи, – зазначив віце-прем’єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

9874b6c3 7982 498d ac57 210890e3

За словами Кубракова, міністерство зацікавлено в тому, щоб реформа не була кабінетною, адже пропоновані зміни докорінно змінять будівельну сферу, а отже вплинуть на кожного громадянина.

Нагадаємо, раніше в грудні Верховна Рада підтримала законопроєкт №5655, який запускає комплексну реформу містобудування.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Зокрема, він передбачає максимальну цифровізацію документів та процесів, автоматизацію багатьох процедур та посилення відповідальності за незаконні дії.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-12-22 19:36:13

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин