Україна програла Іраку у дебютному футбольному матчі на Олімпіаді-2024

Збірна України з футболу U-23 програла команді Іраку у першому матчі на Олімпійських іграх-2024.

Матч Ірак – Україна відбувся на стадіоні у Ліоні та завершився поразкою підопічних Руслана Ротаня з рахунком 1:2.

Для України це був історичний матч на Олімпіаді, адже вперше в історії наша команда зіграла на Іграх у такому виді спорту, як футбол.

Зараз дивляться

Україна програла Іраку

Перший тайм матчу минув без голів. Синьо-жовті більше володіли м’ячем, завдали п’ять ударів по воротах іракців, зокрема два у площину. Тоді як в збірної Іраку не було зафіксовано жодного удару по воротах українців.

Рахунок у матчі відкрили українці. Автором першого голу України в історії став Валентин Рубчинський, який зіграв на добиванні.

Втім вже за чотири хвилини Ірак зрівняв після вкрай сумнівного пенальті. У моменті з фолом Максима Таловєрова слід було б давати жовту картку за симуляцію гравцю команди Іраку, але арбітр із Судану вирішив інакше.

Пенальті у грі реалізував Айман Хуссейн. На 75-й хвилині іракцям вдалося вийти вперед після удару Алі Джассіма.

До другого тайму арбітр компенсував 12 хвилин, втім українцям не вдалося пробити ще раз ворота суперника.

Таким чином, збірна Україна поступилася у першому матчі на Олімпіаді. Щодо суперників у групі B з поразки розпочала також команда Аргентини, яка у драматичному матчі із дограванням трьох хвилин через дві години поступилася Марокко.

Наступна гра збірної України на Олімпіаді відбудеться 27 липня проти марокканців.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.