У Східниці та Раневичах на Львівщині через сказ оголосили карантин
![](https://news.lviv-company.in.ua/wp-content/uploads/2023/03/1ad9564bfad0f86e-780x470.png)
На Дрогобиччині у двох населених пунктах, у Східниці та Раневичах, до 16 березня оголосили карантин через сказ.
Як повідомляє Дрогобицька районна військова адміністрація, 15 січня з Львівської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби надійшло підтвердження про наявність вірусу сказу у кота та лисиці.
У Східниці кіт покусав дочку власниці й після цього через декілька днів помер. А 14 січня у селі Раневичі лисиця зайшла на подвірʼя та вкусила собаку.
“Собаку було піддано вимушеній вакцинації проти сказу. Працівниками ветеринарної служби було здійснено виїзд на місце загибелі лисиці. Труп тварини було відправлено у Львівську регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби. На місці загибелі лисиці, а також подвірʼї проведено вимушену дезінфекцію”, – мовиться в повідомленні.
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram
У звʼязку із виявленням захворювання на сказ у кота та лисиці у Східниці та 5-кілометровій зоні (с. Новий Кропивник ) та у селі Раневичі та 5-кілометровій зоні (с. Почаєвичі) накладено карантинні обмеження до 16 березня 2024 року, які будуть
зняті за умов відсутності нових випадків захворювання тварин на сказ.