PRESS ЦЕНТР

Ще одна лікарня на Рівненщині прийматиме пацієнтів із COVID-19

Ще одна лікарня на Рівненщині прийматиме пацієнтів із COVID-19

Про це під час онлайн-брифінгу повідомив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін. На даний час хворих на коронавірусну інфекцію в області мають приймати 8 закладів медздоров’я першої хвилі, в резерві ще 9 лікарень.
Ще одна лікарня на Рівненщині прийматиме пацієнтів із COVID-19

"Ще одна лікарня увійшла до переліку медзакладів першої хвилі для допомоги хворим на коронавірусну інфекцію. Це Гощанська ЦРЛ. У лікарні облаштовано 60 ліжок: 6 – реанімаційного, 10 – інфекційного відділень та 44 – перепрофільованих", – зазначив на брифінгу в ОДА 11 вересня Сергій Подолін.

Таким чином, на сьогодні надають медичну допомогу пацієнтам із COVID-19 вісім медичних закладів: Дубенська та Рівненська міські лікарні, пологовий будинок в місті Дубно, Сарненська, Костопільська, Рокитнівська, Здолбунівська та Гощанська ЦРЛ.

"Включення лікарень у Здолбунові та Гощі до переліку дасть змогу зняти навантаження з Рівненської міської лікарні. Будемо далі дивитися на динаміку й, у разі потреби, будемо підключати інші. Маємо в резерві ще дев`ять лікарень, готових прийняти хворих на COVID-19", – розповів перший заступник голови ОДА.

Нагадаємо, у квітні цього року у відремонтованому інфекційному відділенні Гощанської ЦРЛ були облаштовані п`ять боксів, в яких можна розмістити 10 хворих. 

Читайте також: Скільки коштів лишилося в бюджеті Рівненщини на боротьбу з коронавірусом

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
13.09.2020

Back to top button
Close