Суспільне мовлення

“Шахтар” збільшує відрив, “Динамо” — в топ-3 і перша перемога року від “Полісся”. Підсумки 23-го туру в сезоні УПЛ

Усі результати матчів чемпіонату України 6-9 квітня.

В елітному дивізіоні чемпіонату України з футболу завершився 23-й тур. Вісім матчів відбулися протягом чотирьох змагальних днів 6-9 квітня.

Найпоширенішим результатом туру стала нічия 1:1 — нею завершилися одразу три матчі. Найбільше голів було забито в Одесі та Минаї, де “Чорноморець” і однойменний клуб приймали “Олександрію” та “Полісся” відповідно.

Зберегло місце в топ-3 турнірної таблиці “Динамо”. Вперше кияни піднялися на третю сходинку після перемоги над “Зорею” в перенесеному матчі шостого туру.

Як пройшов 23-й тур УПЛ

• Лідер чемпіонату “Шахтар” здобув шосту поспіль перемогу після зимової паузи в УПЛ. Завдяки дублю Артема Бондаренка, двом асистам і голу Олександра Зубкова “гірники” здолали “Рух” — 3:1.
  • “Кривбас”, що поступався “Шахтарю” за додатковими показниками, втратив два очки після нічиєї з “Ворсклою” (2:2). Таким чином команда Юрія Вернидуба перервала серію з трьох перемог у чемпіонаті.
  • Після трьох поспіль перемог втратило очки й “Динамо”, зігравши внічию з дебютантом Прем’єр-ліги ЛНЗ — 1:1. Кияни на два очки відстають від “Кривбасу” й мають стільки ж ігор у запасі.
  • Вперше після зимової перерви в УПЛ перемогло “Полісся”, яке напередодні вибуло у півфіналі Кубка України. Житомиряни на виїзді перемогли “Минай” завдяки дублю венесуельця Луїфера (3:2) і посідають шосте місце в таблиці.

“Полісся” перервало серію з п’яти поразок поспіль у всіх турнірах. Фото: Facebook / fcpolissya

• Іншу серію поразок вдалося перервати “Колосу”: ковалівці після чотирьох програних матчів заробили одне очко в матчі з “Металістом 1925” (1:1).
  • У заключному матчі понеділка, 9 квітня, “Дніпру-1” не вдалося зрівнятися за очками з “Динамо”. Вдома дніпряни розіграли результативну нічию із “Зорею”, втративши в другому таймі перевагу в два голи (2:2).
  • Тур відкривала зустріч двох команд із зони стикових матчів. “Верес” на своєму полі розгромив “Оболонь” і обійшов киян у турнірній таблиці — 13-те місце.

• “Дніпро-1” — “Зоря” 2:2
"Шахтар" збільшує відрив, "Динамо" — в топ-3 і перша перемога року від "Полісся". Підсумки 23-го туру в сезоні УПЛ

“Кривбас” за підсумками туру поступається двома очками “Шахтарю”. Фото: УПЛ

Турнірна таблиця

1. “Шахтар” — 49 очок (21 матч), 45:18 (різниця голів)
  16. “Минай” — 14 (22), 15:35

Чемпіон країни отримає путіку до плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів, срібний призер — до другого відбіркового раунду. Третя та четверта команди потраплятимуть до другого кола відбору Ліги конференцій.

13-14 команди проводитимуть стикові матчі з представниками Першої ліги за збереження місця в елітному дивізіоні. Передостання та остання команди за підсумками чемпіонату вилітають до Першої ліги.