Україна і світ

Санта Дімопулос поскаржилася на польських прикордонників

Співачка Санта Дімопулос поскаржилася на польських прикордонників. Артистка сказала, що більше ніколи не поїде через кордон наших сусідів.

Санту Дімопулос обурила поведінка польських прикордонників

Як розповіла виконавиця в Instagram-stories, вона з сином виїжджала з України, і вирішила це зробити через кордон Польщі. Дімопулос закликала своїх підписників не користуватися їхнім пунктом перетину кордону, пояснивши це тим, що вони дуже спізнювалися на літак, але прикордонники їх затримували.

Фото: Санта Дімопулос / Instagram

Уже через деякий час Санта більш детально розповіла, що саме трапилося на кордоні та чому вона зла на прикордонників. Як виявилося, перевірка була сильна, через що Дімопулос зробила висновок, що у поляків ненависть до українців. На літак артистка все ж встигла в останній момент.

Зараз дивляться

Санта Дімопулос поскаржилася на польських прикордонників

Фото: Санта Дімопулос / Instagram

– Що з поляками на кордоні відбувається? Це, чесно кажучи, був жах. Вони двічі вивертали наші валізи, перевіряли повністю авто, тримали ворота закритими, ще й з таким знущанням. Якби я знала, що там такі люди, я б ніколи не поїхала через Польщу і більше ніколи не поїду, і нікому не раджу. Таке ставлення жахливе. Звідки така ненависть? – висловилася Санта.

Зовсім нещодавно ми писали, що Санта Дімопулос уперше за довгий час приїхала в Україну. Очевидно, вона зробила всі свої справи на Батьківщині, а тому полетіла назад за кордон.

Фото: Санта Дімопулос

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-15 20:11:18

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин